בשנים האחרונות עולם התאורה הולך ומשתכלל ומציע דגמים שונים של סוגי מנורות וגופי תאורה. כתוצאה מכך, תאורה הפכה להיות אלמנט עיצובי לחלוטין. בעזרת בחירת מנורות וגופי התאורה הנכונים ניתן להשפיע על האווירה בחלל וליצור מראה מעוצב ושונה מחדר לחדר. תאורה שקועה הינה תאורה אשר שקועה מתחת לתקרת גבס וכיום היא נחשבת לאפשרות מועדפת על כל אלה אשר רוצים ליהנות מעוצמת תאורה גבוהה במיוחד מבלי למלא את החדר בגופי תאורה. תאורה שקועה נפוצה בעיקר במקומות בהם יש צורך בתאורה חזקה ומרובה אך החלל מוגבל מבחינת כמות גופי התאורה שניתן להכניס אליו. מלבד הפונקציונאליות של תאורה שקועה, כמובן שגם האסתטיקה משחקת תפקיד חשוב בבחירה בתאורה מסוג זה.

תאורה שקועה

מוצרים מהקטלוג שלנו

אחד המוצרים המבוקשים והמדליקים (תרתי משמע) בתחום המנורות והתאורה הוא מנורות רצפה. מנורות רצפה מהוות גוף תאורה ייחודי, שהוא גם רהיט וגם פריט אומנותי אשר מוסיף אופי, סגנון ומראה מעוצב וייחודי לכל חלל, בבית או במשרד. מנורות רצפה מביאות איתן אלמנט עיצובי ואלגנטי מבלי לתפוס נפח ולהעמיס יותר מדי על החלל. מנורות אורז, אהילי מתכת ופרווה, עיצוב סופר מודרני או עיצוב קלאסי עדין – ישנו מבחר רחב ושלל עיצובים מרהיבים שיכולים להתאים לכל מקום. מנורות תלייה כשמן כן הן, תלויות מהתקרה והן כנראה סוג המנורות הנפוץ ביותר בישראל. מנורות תלייה הן גופי תאורה המגיעים בשלל גדלים ועיצובים ולכן ניתן להתאים אותם לכל סגנון, העדפה, צורך או מטרה. למעשה, מנורות תלייה יכולות להתאים לכל חלל בבית, מהסלון, חדרי השינה, המטבח או מסדרונות המעברים. צבע המנורה וסוג האור שהיא מפיצה משנים באופן מיידי את האופי של החלל. גם גובהה של המנורה, אם היא תלויה על כבל קצר או ארוך, משפיע רבות על החלל.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם טרנדלייט

טלפון

04-622-5662‏

דוא"ל

office@trendlight.co.il

כתובת

האומן 8 אזה"ת חדרה

בכל מה שקשור לתאורה, מלבד ההיבט העיצובי, חשוב לזכור שתמיד ישנו הצורך הפרקטי לספק תאורה לנוחות ובטיחות הנוכחים בחדר. מנורות קיר מאפשרת תאורה חלקית בחדר מסוים. למשל, נהוג להוסיף תאורה ליד המיטה לצורך קריאה לפני השינה או להוסיף תאורה בסיבות המראה שבחדר האמבט על מנת להגביר את האור ולהקל על שגרת הטיפוח. מנורות קיר מעצימות את התאורה במקומות אשר הן ממוקמות ועונות גם על צורך אסתטי ומאפשרות להדגיש נקודות ספציפיות בבית ולתפקד כאפקט מעצים לנקודה בחדר. בנוסף, אם תרצו להוסיף יופי ותחכום לחדר, מנורות קיר הן בהחלט הבחירה הנכונה, הן מגיעות בשלל עיצובים, עונות על מגוון צרכים ומוסיפות אלגנטיות לכל חלל. גם בעיצוב חללל המטבח הישראלי בסגנונות השונים מטבח איטלקי, מטבח פרובנס ניכר כי גופי התאורה מאוד משפיעים לטובה על העיצוב הכולל

מעוניינים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קטגוריות המוצרים שלנו

אם תרצו לעורך השוואה בין סוגי המנורות השונים כדי לבצע התאמה לצרכים שלהם
מומלץ לעשות זאת עפ"י הפרמטרים הבאים:

צריכת אנרגיה

הנמדדת ביחידות וואט ומשמעותה היא כמות צריכת החשמל של המנורה.

צבע האור

הנמדד לפי מידת הלובן של האור כמו שהוא נפלא מהמנורה כאשר ישנם סוגים שונים של צבעים כגון אור חם ואור קר

אורך החיים

אשר מהווה למעשה את מספר השעות הממוצע שהמנורה פועלת

בהירות

אשר נמדדת ונקבעת בהתאם לתפוקת המנורה

עלות

המחיר של גוף התאורה, מחיר ההתקנה ומחיר הנורה המורכבת בגוף התאורה

נצילות

הנקבעת לפי כמות האנרגיה הנדרשת למנורה כדי להפיק אור.