עיצוב פנים לבית מורכב מאלמנטים שונים ותתי – תחומים רבים. תאורה לבית היא אחד האלמנטים החשובים והמרכזיים ביותר בכל הקשור לעיצוב הבית והיא יכולה לשנות ולשדרג כל חלל וכל חדר בבית. גופי תאורה טובים משדרגים כל חלל ומוסיפים רבות לעיצוב. בשנים האחרונות תחום התאורה הולך ומשתכלל ומציע דגמים שונים ומגוונים של גופי תאורה מה שהפך את העניין לאלמנט עיצובי חשוב ביותר. גופי תאורה תלויים, עומדים, צמודי תקרה או קיר, מתכוונים או שקועים יאפשרו לכם להשפיע על האווירה בחלל וליצור מראה מעוצב וייחודי.

עיצוב פנים לבית

מוצרים מהקטלוג שלנו

כבר מזמן תאורה לבית היא הרבה יותר מאור ברחבי הבית, בזכות עיצובים ושינויים רבים בתחום, ישנה אפשרות לבצע התאמה מלאה לחלל או לצרכים השונים בכל חדר. תאורה לבית יכולה להוסיף אווירה נעימה וחמימה ואפילו להשפיע על העיצוב הכללי של החלל. חשוב שתזכרו, תאורה לבית דורשת תכנון מקדים כדי להשתלב בצורה הטובה ביותר עם העיצוב של הבית לכן כדאי לכם להתייעץ עם בעל מקצוע כבר בשלב הראשוני, לבחון את מגוון האפשרויות ולשמוע חוות דעת רבות ככל האפשר כדי לעשות את הבחירה הנכונה ביותר.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרטי התקשרות עם טרנדלייט

טלפון

04-622-5662‏

דוא"ל

office@trendlight.co.il

כתובת

האומן 8 אזה"ת חדרה

עיצוב פנים לבית הפך בשנים האחרונות לאחד התחומים הפופולאריים ביותר הן בישראל והן בעולם בכלל. מכיוון שלכל בית יש את האופי שלו, כך עיצוב פנים לבית יכול ליצור הבדל משמעותי ולתת לבית את הייחודיות וההשראה שנובעת מתוך האנשים שמתגוררים בבית. עיצוב פנים לבית נוגע בכל אחד ואחד מחדרי הבית, בחירה בסגנון העיצוב המתאים ביותר עבורנו יכולה לעשות דברים נפלאים לבית, אבל איך יודעים באיזה סגנון לבחור? גם כאן אנחנו ממליצים להתייעץ עם מומחה לעיצוב פנים ולהתרשם ממגוון הסגנונות כדי שתוכלו לבחור את זה שמתאים ביותר עבורכם.

כיום, מנורות מעוצבות יכולות להתאים לכל חלל, כולל חדרי שינה או חדרי משפחה, כל עוד בוחרים את המנורה המתאימה לחלל ותולים אותה בצורה הנכונה. מנורות מעוצבות מהוות אלמנט עיצובי חשוב ולכן גם בתחום הזה ישנם טרנדים חדשים שמופיעים לעיתים קרובות ומאפשרים לכל אחד להוסיף ולשנות בכל עת ובכל סגנון. אם חפץ ליבכם בשינוי מרענן באחד מהחללים בבית, אם תרצו להוסיף אווירה בחדר השינה או להוסיף אור טבעי בחדר הילדים, מנורות מעוצבות הן בדיוק מה שאתם מחפשים. המגוון הרחב, החידושים התכופים והאפשרויות הבלתי נגמרות מאפשרות לכם להוסיף ולשנות כל חלל וחדר בבית כדי שתוכלו לעשות בו את השימוש האופטימלי ביותר בכל הקשור לתאורה.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קטגוריות המוצרים שלנו

אם תרצו לעורך השוואה בין סוגי המנורות השונים כדי לבצע התאמה לצרכים שלהם
מומלץ לעשות זאת עפ"י הפרמטרים הבאים:

צריכת אנרגיה

הנמדדת ביחידות וואט ומשמעותה היא כמות צריכת החשמל של המנורה.

צבע האור

הנמדד לפי מידת הלובן של האור כמו שהוא נפלא מהמנורה כאשר ישנם סוגים שונים של צבעים כגון אור חם ואור קר

אורך החיים

אשר מהווה למעשה את מספר השעות הממוצע שהמנורה פועלת

בהירות

אשר נמדדת ונקבעת בהתאם לתפוקת המנורה

עלות

המחיר של גוף התאורה, מחיר ההתקנה ומחיר הנורה המורכבת בגוף התאורה

נצילות

הנקבעת לפי כמות האנרגיה הנדרשת למנורה כדי להפיק אור.