שרון סחר – מעצבת פנים

שרון סחר – מעצבת פנים

אני מאמינה שהרצון לעיצוב פרקטי והגיוני, לא צריך להוות מכשול לעיצוב פורץ דרך, מעניין, יצירתי ובעל אמירה עיצובית.אני לא ממהרת להגדיר או להשתייך לסגנון מסוים. אני שואבת השראהממגוון סגנונות שונים, כל פעם בהתאם לפרויקט וללקוחות.עיצוב מבחינתי זו אמנות והאמן צריך למצוא את האמת שלו בתוך הפרויקט, להבין את הסיפור הפנימי. כשזה קורה, זה מקרין החוצה דרך כל פרט ופרט.

לכן, אחד הדברים החשובים בעיניי בפרויקט הוא החיבור ללקוחות.כשיש חיבור טוב והכימיה טובה, השמיים הם הגבול.בתפיסה שלי אני מינימליסטית. לא אוהבת להעמיס בדברים שלא צריך. אני אוהבת חללים פתוחים ונקיים, החיים עצמם יוצקים המון תוכן לתוך הבית וצריך להשאיר לזה מקום. מצד שני, על הרקע הנקי הזה, אני מאוד אוהבת לשלב אלמנטים מורכבים ומעניינים, אלמנטים עם איזשהו טוויסט מגניב.לרוב אני אוהבת חומרים טבעיים, לא מתאמצים, בסיסיים כגון: ברזל, עץ, אבן, בטון. העולם הזה כל הזמן בהתפתחות ואני אוהבת להתעדכן ולגלות מוצרים וחומרים חדשים.להעז ! זה כל הכיף. לרוב אנשים חוששים לצאת מהמסגרת הברורה שהגדירו להם של איך צריך להיראות בית.

צריך גם לשמור על מינונים נכוניםושילובים טובים שעובדים, כאן האתגר.במהלך עבודתי הבנתי שהחופש לעיצוב הוא מוחלט ואין סוף ליצירתיות. אנחנו מייצרים את החוקיות לעצמנו.אני נפעמת בכל פעם מחדש לראות את ההשפעה הנכרת שיש למרחב המחיה האישי שלנו, לבית שלנו, על עולמנו הפנימי.

054-6769356

sharon@shushuhome.com

www.shushuhome.com

הפרויקטים של שרון סחר – מעצבת פנים