רבקה סיטרין – מעצבת פנים

רבקה סיטרין – מעצבת פנים

רבקה סיטרין –בוטיק לעיצוב פנים המציע ללקוחותיו מגוון שירותי עיצוב פנים וסטיילינג לעיצוב חלל מעורר השראה המשקף תפישת חיים, תרבות מגורים עם חותם עיצוב אותנטי.
"בשבילי עיצוב מוצלח אמור להעשיר את חיינו ולא להכתיב אותם."
בית זה המקום בו אנו מבלים את רוב זמננו, חיים באהבה עם משפחתנו ובונים את הזכרונות  בו ביחד. בית זה הפינה השקטה והמוכרת, המקום לקחת בו אוויר.
גדלתי באנגליה והושפעתי רבות מעיצוב אירופאי מודרני הכולל עבודה עם חומרים, מרקמים וסגנונות שונים, תוך דגש על יצירת הרמוניה ואופי לכל חלל.
לישראל הבאתי את הסגנון האישי שלי והאהבה הגדולה לעיצוב. למדתי ב"קווים" ובמקביל תכננתי ובניתי את בית חלומותיי ומאז אני עוסקת בלהפוך חלומות  של אנשים למציאות.
במהלך החיים שלנו אנו אוספים שכבות, שכבות של "מי אנחנו" – חוויות, חפצים וזכרונות.
חשוב לי שהשפע הזה ישתקף בבית שאני מתכננת וייתן תחושה של שייכות ואותנטיות לכל בני המשפחה. העיצובים האהובים עלי אינם משתייכים לזרם כזה או אחר הם על זמניים, משלבים טרנדים, חומרים עדכניים וטכניקות חדשניות לצד אלמנטים דקורטיביים מהעבר החוברים בהרמוניה לאותו חלל.
נקודת המוצא שלי בשוק העסקי הייתה בתחום ההייטק שם רכשתי מיומנויות לפתוח תהליכי עבודה מוקפדים, מוגדרים , מדויקים בתיאום ציפיות מלא, שקיפות ודיאלוג משתף. תהליך עבודה זה מיושם בהצלחה בכל הקשור לתכנון ויישום חוויית המגורים המעוצבת אותה אני מציעה ללקוחותיי.
אני אוהבת לעבוד על פרויקטים מאתגרים עבור לקוחות שמעריכים מקצוענות ומחפשים אותה באנשי המקצוע שלהם.

054-520-3033

rebecca@citrindesign.com

www.citrindesign.com

הפרויקטים של רבקה סיטרין – מעצבת פנים