מעיין ממן – מעצבת פנים

מעיין ממן – מעצבת פנים

כשאנשים מגיעים אליי, בין אם לשפץ ובין אם לבנות מאפס, הם רוצים עזרה בעיצוב, אבל בעצם הם רוצים עזרה בהגשמת חלום. פה אני נכנסת לתמונה, ובודקת איך להגשים אותו, ואיזה בית יהיה כזה שהם ירגישו שהם נמצאים בתוך חלום כשהם נמצאים בתוכו. בהמשך, התפקיד שלי הוא לדייק את החלום למי שהם, ולא לטרנד שהם ראו במגזין, לבדוק את החלום דרך עיניהם, ודרך האלמנטים האהובים עליהם, ובעיקר דרך הדינמיקה שלהם בחלל.
כמעצבת, אני מקפידה להתעדכן בטרנדים באופן שוטף, ובעיקר מקפידה לבדוק אם הם מתאימים לאנשים או שהאנשים מתאימים עצמם אליהם, כשהחוכמה היא לצקת סגנון או טרנד עם פירוש שיתאים למי שיגור בבית.
הייחודיות שלי היא שאני יודעת להגיד מה לקוח אוהב, גם אם הוא לא יודע להגדיר זאת בעצמו, אלא מתאר בתחושה כללית. אני יודעת לא כי אני קוראת מחשבות או קוסמת…אלא כי אני מתבוננת באדם בביתו ולומדת – גם את הבית, ובעיקר את האדם. איזה צבעים הוא אוהב? מה מרגיע אותו? מה מפריע לו בהתנהלות במרחב?
התהליך הזה מתחיל בפגישה בה אני מקשיבה לחלומות, בוחנת את האפשרויות שעומדות להגשים אותם, חווה את החלל, ולומדת את אנשים וצורכיהם הנוכחיים והעתידיים מהמרחב. אני מקפידה לדמיין בעיני רוחי את הדיירים גרים בבית שכרגע עוד לא קיים, אפילו בשלב הכנת הקפה של הבוקר, כדי לקלוע ככל שניתן לסביבת המגורים האולטימטיבית שאני עתידה לתכנן עבורם.

052-402-8004

mmaayan71@gmail.com

www.maayanmaman.co.il

הפרויקטים של מעיין ממן – מעצבת פנים