אם אנחנו יוצאים למסע אחורה בזמן אנו רואים שרוב גופי התאורה השונים לא דרשו מאיתנו יותר מדי כלי עבודה, היו שני גופי תאורה עיקריים – תלויים ועומדים. עם התקדמות הטכנולוגיה אנו רואים גם את עולם עיצוב הפנים משתדרג וכיום ניתן למצוא שנדלירים, גופי תאורה שקועים, תלויים, צמודים ועוד אין ספור סוגים שונים של גופי תאורה.

אין זה משנה מה סוג גוף התאורה שבחרתם, מה שחשוב הוא להרכיב אותו בצורה נכונה ואיכותית. ריכזנו עבורכם את כל המידע האינפורמטיבי אודות הרכבת גופי תאורה.

הרכבת גופי תאורה: מלאכת מחשבת של ממש

כאשר אנחנו מדברים על הרכבת גופי תאורה אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, כמו כן אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע מיומן.

למעשה, גם אם אתם משמשים כהנדימנים של הבית ומתייצבים לטפל בכל בעיה בבית שלכם ושל החברים שלכם, עליכם לדעת שעבודה עם חשמל היא עבודה הכרוכה ברישיון מתאים לשם ביצוע העבודה.

עבודת חשמל היא למעשה עבודה אשר מתבצעת יחד עם כלי עבודה ייעודים לשם הוצאת גופי תאורה, התקנת גופי תאורה ובניית נקודות חשמל.

איזה כלי עבודה מתאימים לשם הרכבת גופי תאורה?

כאשר אנחנו מדברים על כלי עבודה מתאימים לשם הרכבת גופי תאורה אנו מדברים על כל מקרה לגופו, לדוגמא אם נצטרך להתקין גוף תאורה תלוי סביר להניח שנצטרך להצטייד במברגה חשמלית וסולם טלסקופי.

גופי תאורה צמודים ידרשו מאיתנו לפתוח חיבור אל מקור חשמל מבלי לפגוע באסתטיקה של הקיר יחד עם  סולם איכותי ואמין,ואילו גופי תאורה שקועים ידרשו מאיתנו שימוש במקדחה חשמלית לשם יצירת שיקועים. 

כאשר אנחנו מרכיבים גופי תאורה אנו עובדים עם כלי עבודה חשמליים, אנו ממליצים לא להשתמש בכלי עבודה אלו ללא ניסיון קודם או הכשרה מקצועית.

איפה ניתן לרכוש את כל הציוד הנדרש?

בהנחה ויש לכם את כל הידע הנדרש לשם ביצוע עבודת חשמל, תוכלו לגשת אל חנות כלי עבודה אשר מוכרת את כל הפריטים הרלוונטיים לכם. אנו לא מציעים לכם לעשות ניסוים, בטח לא בחשמל ובטח לא באסתטיקת הקיר של הבית שלכם. במקרים כאלו הזול יכול להפוך להיות היקר מהר מאוד.

היעזרו בבעל מקצוע בעל תעודת הסמכה

מאחר ומדובר בעבודה עם חשמל אנו ממליצים לכם להיעזר בבעל מקצוע בעל כל תעודות ההסמכה הרלוונטיות לביצוע העבודות. כך נוכל להיות סמוכים ובטוחים שתהליך חיבור נקודות החשמל, תהליך הקדיחה וההתקנה יהיו בצורה נאותה ובטיחותית.

יש חשיבות גבוהה למיקום הקדיחה, קדיחה אשר תתבצע במקום לא נכון עלולה לפגוע בצורה ישירה בתשתיות הבית: תשתית מים, תשתית חשמל, צנרת, תשתיות ביוב ולעיתים אף בתשתיות התקשורת האישיות שלכם ושל הבניין, לכן בחשמל – אין משחקים!